Прес-реліз «Цукровий діабет»
Категория: Корисна інформація | Автор: admin | Просмотров: 760
Дата: 10-01-2016, 20:02
Прес-реліз «Цукровий діабет»На сьогодні в силу своєї поширеності й тяжких наслідків цукровий діабет є однією із першочергових медико-соціальних проблем. У світі наразі налічується близько 170 млн. людей, хворих на цукровий діабет, в Україні таких людей лише за офіційними даними зареєстровано 1 млн., насправді їх значно більше. За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я, кулькість людей із діабетом до 2025 р. має подвоїтися. Ця хвороба стоїть на третьому місці безпосередніх причин смерті після серцево-судинних і онкологічних захворювань. Цукровий діабет через постійно підвищену глікемію призводить до важких ускладнень – сліпоти, гангрени кінцівок, інфарктів та інсультів, а відповідно, й до втрати працездатності, інвалідності та передчасної смерті хворих.

Всесвітньої організації охорони здоров’я визнала цукровий діабет епідемією неінфекційного походження. Свій внесок у поширення цукровий діабет роблять старіння населення та спадковість, а нездорове харчування, низька активність та ожиріння сприяють загостренню ситуації.

Ускладнення цукровий діабет фіксуються у 70-80% хворих, а в разі тривалого перебігу – у 100%. Ураження серця та судин спостерігається у 50-80% хворих на цукровий діабет, ризик смерті від інфаркту міокарда чи іншої судинної катастрофи у таких хворих у 4-5 разів більший, ніж у середньому в популяції. Цукровий діабет є основною причиною сліпоти. Гангрена нижніх кінцівок при цукровий діабет спостерігається в 50 разів частіше порівняно з рештою популяції.

З 1999 року в Україні реалізується комплексна програма «Цукровий діабет», основне завдання якої – забезпечення всіх хворих препаратами інсуліну. У межах цієї програми було налагоджено вітчизняне виробництво інсуліну. Проте цукровий діабет – захворювання, успішність лікування якого на 80-95% залежить від самого хворого. Ця хвороба невиліковна, тому хворий довіку кожного дня має виконувати весь необхідний перелік заходів: збалансувати своє харчування, суворо дотримуючись дієти, проводити комплекс призначених йому фізичних вправ, чітко приймати медикаментозні засоби, він має знати, як поводити себе у різних життєвих ситуаціях. Отже, хворий повинен з ранку до вечора тримати свій стан під контролем.

Філософія покращення життя хворого на цукровий діабет має бути такою: держава повинна надавати хворому гарантії з отримання медичної та соціальної допомоги, лікарі – кваліфіковано надавати медичну допомогу, в МОЗ України – формувати стратегію надання медичної допомоги.

У Луцьку також спостерігається тенденція до поступового росту чисельності дітей хворих на цукровий діабет. Так у 2010 році серед дітей від 0 до 18 років було зареєстровано всього 37 таких хворих, у 2012 – 39. На жаль, у дітей діагностується відразу важка, інсулінозалежна форма діабету, яка потребує ін’єкційного введення інсуліну. Дитині важко пояснити потребу у постійних ін’єкціях лікарських препаратів на фоні, здавалося б, повного здоров’я. Тому встановлення помп для дозованого введення інсуліну є важливим психологічним моментом, який усуває постійну залежність дитини від ін’єкцій.

На Волині за кошти, зібрані під час благодійної акції «Серце до серця», придбано інсулінові помпи для 5 дітей, хворих на цукровий діабет. Волинська область зайняла 12 місце серед 29 регіонів України зі збору коштів на благодійні цілі. Приємно, що наші люди – небайдужі до проблем інших.

Інсулінова помпа – медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету, також відомому як терапія з безперервним підшкірним введенням інсуліну.

Інсулінова помпа є альтернативою багаторазовим щоденним ін’єкціям інсуліну інсуліновим шприцом або інсуліновим шприцем-ручкою і дозволяє проводити інтенсивну інсулінотерапію при використанні в поєднанні з моніторингом рівня глюкози і підрахунком кількості вуглеводів.

Для дітей міста, яким було встановлено інсулінові помпи, за кошти міського бюджету придбано медичне обладнання та витратні матеріали на суму 30 тис. грн., що у значній мірі зменшить матеріальне і психологічне навантаження на батьків та дітей, хворих на цукровий діабет.Прес-реліз «Цукровий діабет»[/url]
Прес-реліз «Цукровий діабет»[/url]


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Похожие новости:
Прес-реліз «Цукровий діабет»
 • Новини
 • 14 листопада - день боротьби проти діабету
 • Міжнародний день дітей, хворих на рак в календарі здоров’я на 2018 рік - 15 ...
 • Цукровий діабет у дітей: перебіг і прогноз
 • 7 жовтня -всесвітній день стомованих хворих
 • 237. Прес-реліз «Цукровий діабет».
  10-01-2016, 20:02: IMDB. Прес-реліз «Цукровий діабет»

  Погода

  » КП «Луцька міська дитяча поліклініка» Інформація щодо н ...
  » Інформація про надходження і використання коштів від ...
  » Інформація про надходження і використання коштів від ...

  Панель управления

  Логин
  Пароль