Луцька міська дитяча поліклініка » Корисна інформація » 23 квітня Всеукраїнський день психолога
23 квітня Всеукраїнський день психолога
Категория: Корисна інформація | Автор: admin | Просмотров: 345
Дата: 23-04-2017, 18:11
Секрети психічного здоров’я

В давнину багато людей могли дожити до 100 років, оскільки на наших пращурів впливало менше стресових подразників. Ми ж живемо в такому світі, де безліч факторів не сприяє збереженню нашого здоров’я.
Для більшості людей поняття «здоров’я» означає відсутність хвороб та тілесних ушкоджень. Проте здоров’я – це не тільки гарне фізичне самопочуття, а ще й соціальне, духовне та психічне благополуччя людини. Лише так ми відчуваємо себе повністю задоволеними та щасливими. Це збалансований стан людини, гармонія зовнішнього і внутрішнього, що дозволяє нам успішно функціонувати у світі.
Тому в нашому житті дуже важливо берегти не тільки своє фізичне здоров’я, а й нашу психіку. Так як ми піклуємось про свій тілесний стан, потрібно піклуватись і про душу. Для того, щоб бути фізично здоровими, ми ведемо активний спосіб життя, правильно харчуємось, ходимо в спортзал і т.д. Для того, щоб бути здоровим психічно, потрібно також працювати, це робота над самим собою. Це пізнання себе, прийняття правильних життєвих рішень, ефективне використання своїх ресурсів.
Отже, як саме зберегти наше психічне здоров’я?
1. Дуже важливу роль відіграє забезпечення правильного і повноцінного сну. В нормі людина повинна спати 8-9 годин.
2. Для того, щоб не перевантажувати свою нервову систему, важливо розуміти, як вона працює. Наш мозок не в змозі тривалий час виконувати складні завдання, тому забезпечуйте короткий відпочинок під час роботи.
3. Сучасний світ сповнений стресів і кожний пережитий стрес залишає свій відбиток не тільки на нашій психіці, а й на тілесному здоров’ї. Тому важливо напрацювати ефективні механізми захисту від негативного впливу стресів. Навчитись стресостійкості можна за допомогою медитації, молитви, спеціальних психологічних вправ або іншого зручного для вас способу.
4. Бережіть себе від непотрібних переживань і справ. Не виконуйте те, що не хочете! Навчіться сміливо говорити «Ні!». Ви є власником свого життя, і маєте право розпоряджатись ним як хочете.
5. Не переглядайте часто негативні новини. Щодня у світі відбувається маса жахливих подій, знати їх усі зовсім не обов’язково. Краще уникати негативних емоцій та берегти психіку.
6. Дуже негативно на наше психічне здоров’я впливає звичка відкладати свої важливі справи «на потім». В результаті, коли підходить час виконання і всі відкладені справи «навалюються» відразу, реактивна поведінка при їх виконанні призводить до стресів та поганого впливу на психіку.
7. У наш час також варто бути дуже обережними при виборі друзів і формуванні кола спілкування. Дуже важливо вчасно виявляти і віддаляти від себе тих людей, спілкування з якими вас емоційно вимотує. А в іншому випадку, ці «енергетичні вампіри» із задоволенням висмокчуть з вас всю життєву енергію, доведуть вас до невротичного стану.
8. Навчіться не збирати в собі негативні емоції, а позбавлятися від них відразу, як тільки ви відчуваєте їх виникнення. Знайдіть способи звільнення від негативу. Це може бути, наприклад, крик, або боксування груші. Не живіть минулим, а будьте «тут і зараз».
9. Навчіться не давати обіцянки, яких ви не зможете виконати, адже вони виснажують вас емоційно, а через тривалі переживання, ваша психіка стає нестабільною, ви легко роздратовуєтесь і не здатні протистояти стресу. Найкраще нікому нічого не обіцяти!
10. Постарайтесь позбутись шкідливих звичок, адже будь-яка залежність негативно впливає не тільки на наше загальне благополуччя, а на оточуючих.
11. Правильне харчування, збагачене вітамінами та корисними речовинами, насичує нашу нервову систему, а, отже, зберігає і наше психічне здоров’я.
12. Пам'ятайте про те, що для психічного здоров'я дуже корисно періодично змінювати обстановку. Тому, «зробіть» самі своє життя, подорожуйте частіше, хоча б по своїй області. Відкривайте щось нове в своєму рідному місті, в роботі і в кожній людині, з якою вам доводиться спілкуватися.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Похожие новости:
23 квітня Всеукраїнський день психолога
 • 26 квітня День пам’яті Чорнобильської катастрофи
 • 10 жовтня -всесвітній день психічного здоров’я
 • 20 листопада - всесвітній день дитини
 • 16 жовтня - всесвітній день здoрoвoгo харчування
 • 29 вересня - всесвітній день серця
 • 632. 23 квітня Всеукраїнський день психолога.
  23-04-2017, 18:11: IMDB. 23 квітня Всеукраїнський день психолога

  Погода

  » КП «Луцька міська дитяча поліклініка» Інформація щодо н ...
  » Інформація про надходження і використання коштів від ...
  » Інформація про надходження і використання коштів від ...

  Панель управления

  Логин
  Пароль