Луцька міська дитяча поліклініка » Новини » 28 вересня-всесвітній день боротьби проти сказу
28 вересня-всесвітній день боротьби проти сказу
Категория: Новини | Автор: admin | Просмотров: 408
Дата: 27-09-2017, 22:59
28 вересня-всесвітній день боротьби проти сказу

28 вересня-всесвітній день боротьби проти сказу

Всесвітній день боротьби зі сказом є ініціативою благодійної організації «Альянс по боротьбі зі сказом» (ARC) та «Центрів боротьби з хворобами і профілактики хвороб» (CDC), Атланта, у Сполучених Штатах Америки за підтримки Всесвітньої Організації Охорони здоров’я. Цей День має щорічний характер і проводиться 28 вересня.
Всесвітній день боротьби зі сказом покликаний підвищувати інформованість про наслідки сказу у людини і тварин, наскільки легко його попереджати і як викоренити це захворювання серед людей, ведучи боротьбу з його збудником в резервуарах серед тварин.
У Всесвітній день боротьби проти сказу увага залучається до наслідків цієї хвороби у людей і тварин і до того, як запобігти і зупинити сказ, ведучи боротьбу з цією хворобою серед тварин. За даними спонсорів, Альянсу з боротьби проти сказу і Центрів Сполучених Штатів Америки щодо боротьби з хворобами і профілактиці хвороб, щорічно 55 000 осіб вмирає від сказу - в середньому, одна людина кожні 10 хвилин.
Є безпечні та ефективні вакцини, доступні для людей, покусаних тваринами, у яких може бути сказ, але через високу вартість вони мало застосовуються в країнах, що розвиваються.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Похожие новости:
28 вересня-всесвітній день боротьби проти сказу
 • 30 травня - всесвітній день боротьби проти астми і алергії
 • 30 травня- всесвітній день боротьби проти астми і алергії
 • СЬОГОДНІ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ РАКУ
 • 15 жовтня Всесвітній день боротьби з раком грудей
 • 12 жовтня - всесвітній день боротьби з артритом
 • 661. 28 вересня-всесвітній день боротьби проти сказу.
  27-09-2017, 22:59: IMDB. 28 вересня-всесвітній день боротьби проти сказу

  Погода

  » Увага

  Панель управления

  Логин
  Пароль