Луцька міська дитяча поліклініка » Новини » 7 квітня- всесвітній день здоров’я
7 квітня- всесвітній день здоров’я
Категория: Новини | Автор: admin | Просмотров: 297
Дата: 6-04-2018, 21:30
7 квітня- всесвітній день здоров’я
7 квітня- всесвітній день здоров’я

Всесвітня організація охорони здоров’я була створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досяжного рівня здоров’я. Наприклад, тема Всесвітнього дня здоров’я 2018 року - Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди, а гасло - «Здоров’я для всіх».
Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року. Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи нашої охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті хто так чи інакше з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, як найкраще розуміють цінність здоров’я. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я, - є основною метою проведених медиками в цей день акцій та заходів. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Похожие новости:
7 квітня- всесвітній день здоров’я
 • 10 жовтня - всесвітній день психічного здоров’я
 • 20 листопада - всесвітній день дитини
 • 26 квітня День пам’яті Чорнобильської катастрофи
 • 10 жовтня -всесвітній день психічного здоров’я
 • 20 листопада - всесвітній день дитини
 • 720. 7 квітня- всесвітній день здоров’я.
  6-04-2018, 21:30: IMDB. 7 квітня- всесвітній день здоров’я

  Погода

  » Увага

  Панель управления

  Логин
  Пароль