Луцька міська дитяча поліклініка » Новини » Перебування на семінарі «Платні послуги на первинці: організовуємо, обліковуємо, документообіг»
Перебування на семінарі «Платні послуги на первинці: організовуємо, обліковуємо, документообіг»
Категория: Новини | Автор: admin | Просмотров: 68
Дата: 4-03-2020, 00:10


НФОРМАЦІЯ
про перебування на семінарі
«Платні послуги на первинці: організовуємо, обліковуємо, документообіг»
28 лютого 2019 року у м. Києві відбувся семінар на тему « Платні послуги на первинці: організовуємо, обліковуємо, документуємо», спікерами якого були Ірина Басова, головний редактор газети «Медична бухгалтерія» та Оксана Хмелевська, заступник головного редактора газети «Професійний бухгалтер». Навчання об’єднали в три блоки, де розглядались питання організації додаткових послуг поза гарантованим пакетом; собівартість послуги, розрахунок ціни, бух облік; розрахунок за послугу: організація та документальне оформлення.
Зі статті 10т Закону про фінансові гарантії було виключено положення, яким встановлено, що ЗОЗ державної та комунальної форм власності, які є надавачами послуг з охорони здоров’я за програмою медичних гарантій, обсяг платних медичних послуг, які не входять до цієї програми, може становити не більше ніж 20 відсотків від обсягу всіх наданих послуг.
Постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року т№ 1138 визначено перелік платних послуг, що надаються закладами охорони здоров’я, які є бюджетними установами. Таким чином, дія вищезазначеної постанови № 1138 не поширюється на комунальні неприбуткові підприємства, оскільки останні не є бюджетними. Заклади, що діють у формі комунальних, некомерційних підприємств, мають право самостійно встановлювати тарифи на платні послуги, що надаються поза обсягом державних гарантій.
Законодавці врахували всі новації реформованої медицини та внесли зміни до постанови № 1548, що повноваження державних адміністрацій з визначення тарифів не поширюється на тарифи, що встановлюються для комунальних підприємств, які уклали договір з НСЗУ. Це стосується й тарифів на усі послуги, які надаються реформованим КНП,
Також розтлумачили термін прибутку. КНП має право отримувати прибуток. Але не може розподілити його та виплатити, наприклад, як девіденди. При цьому не буде порушенням використання прибутку для фінансування видатків на утримання підприємства, реалізації мети(цілей, завдань) та напрямків діяльності, визначених установчими документами (п.133.4.2. ПКУ). Головне – прибуток має використовуватись виключно на реалізацію статутної діяльності, що підтверджується статутним планом підприємства.
Окремим блоком обговорили питання собівартості послуги, розрахунок ціни, бухгалтерській облік, правильність їх формування. Детально проаналізували складові собівартості послуги (як економічного показника, який об’єднує в собі витрати матеріалізованої праці (обладнання та витрати на спожиті засоби виробництва) і витрати живої праці (витрати на заробітну плату)), які витрати до неї включити, як визначити ціну та провести у бухобліку господарської діяльності.
Особливій увазі та детальному вивченню був присвячений блок розрахунків за послугу, її організації та документальному оформленню. Для касової дисципліни відокремлені підрозділи – це філії, представництва, відділення, тощо, що наділяються частиною майна господарських організацій, здійснюючи щодо цього майна право оперативного використання чи інше речове право,т передбачене законодавством України та інші структурні підрозділи (стаціонарні та пересувні), де реалізуються товари, надаються послуги та здійснюються розрахункові операції. Тобто, усі місця розрахунків, де здійснюються операції з готівкою мають бути відокремленими підрозділами.
Обговорено бухгалтерський облік загальновиробничих та виробничих витрат, витрат на збут, витрат із використанням класів 8 та 9, тощо. Доведений механізм списання доходів і витрат на фінансові результати.
Ще одним основним напрямком при проведенні платних послуг є здійснення чітких розрахункових операцій під час їх надання. Їх проводити потрібно через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку і переведені у фіскальний режим роботи РРО або ПРРО та які включені до Держреєстру з дотриманням установленого порядку їх застосування. Також доведені вимоги щодо реєстрації РРО (6 кроків) та шість основних правил роботи з РРО. Покроково доведений графік робочого дня касира, обговорені основні помилки, які можуть бути допущені в роботі та шляхи їх рекомпенсації.
Семінар надав теоретичну платформу для запровадження платних послуг в КП «Луцька міська дитяча поліклініка». Організатори надали контакти для зворотнього зв’язку (години телефонних консультацій та електронну пошту) для подальшого отримання консультацій при безпосередній практичній роботі.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Похожие новости:
Перебування на семінарі «Платні послуги на первинці: організовуємо, обліковуємо, документообіг»
 • Директор КП" Луцька міська дитяча поліклініка" Оксана Лєщинська взяла уча ...
 • ПОЛІТИКА У СФЕРІ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ
 • ПОЛІТИКА У СФЕРІ ЯКОСТІ
 • Правила перебування пацієнтів у комунальному закладі «Луцька міська дитяча ...
 • Підготовка медичного персоналу до нового навчального року
 • 854. Перебування на семінарі «Платні послуги на первинці: організовуємо, обліковуємо, документообіг».
  4-03-2020, 00:10: IMDB. Перебування на семінарі «Платні послуги на первинці: організовуємо, обліковуємо, документообіг»

  Погода

  » Коронавірус: як відрізнити небезпечне захворювання від ...
  » Перебування на семінарі «Платні послуги на первинці: ор ...
  » Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з н ...
  » Як коронавірус впливає на тіло людини. Розповідають вче ...
  » 3 березня проводять Всесвітній день слуху
  » Центр громадського здоров’я України
  » До уваги пацієнтів!!!
  » ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ФІНАНСОВОГО ПЛАНУ ПІДПРИЄМСТВА за 20 ...
  » РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ БАГАТОРАЗОВОЇ МАРЛЕВОЇ М ...
  » Лист від МОЗ щодо профілактичних заходів

  Панель управления

  Логин
  Пароль