Луцька міська дитяча поліклініка » Новини » Паліативна допомога на базі КП" Луцька міська дитяча поліклініка"
Паліативна допомога на базі КП" Луцька міська дитяча поліклініка"
Категория: Новини | Автор: admin | Просмотров: 258
Дата: 17-09-2020, 09:01

  Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого  забезпечити максимально можливу якість життя паліативних хворих і членів їхніх родин, шляхом запобігання та полегшення страждань завдяки ранньому виявленню і точному діагностуванню симптомів болю та розладів життєдіяльності, проведення адекватних лікувальних заходів, симптоматичної (ад'ювантної) терапії та догляду, надання психологічної, соціальної, духовної та моральної підтримки, незалежно від захворювання.
  Паліативна допомога основана на комплексній міждисциплінарній оцінці фізичного стану пацієнта, ступені больового синдрому та розладів функцій життєдіяльності, психоемоційних, когнітивних та культурних особливостей, максимально можливого та всебічного врахування потреб і побажань пацієнта та його родини, прогнозу прогресування захворювання та тривалості життя. Надання паліативної допомоги розпочинається від моменту постановки діагнозу невиліковного прогресуючого захворювання.
  Первинна паліативна допомога – це паліативна допомога, яка надається паліативним хворим на первинному рівні надання медико-санітарної допомоги в амбулаторно-поліклінічних умовах або вдома лікарями загальної практики-сімейної медицини, дільничними лікарями та лікарями-спеціалістами поліклінік.
  Отож, повідомляємо, що на базі КП" Луцька міська дитяча поліклініка" функціонує відділення паліативної допомоги діткам. Медичні працівники закладу працюють з пацієнтами як в поліклініці так і дома.
Паліативна допомога на базі КП" Луцька міська дитяча поліклініка"
Паліативна допомога на базі КП" Луцька міська дитяча поліклініка"


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Похожие новости:
Паліативна допомога на базі КП" Луцька міська дитяча поліклініка"
 • До уваги пацієнтів!
 • До уваги батьків!
 • З 01 квітня 2020 року пункт надання медичної допомоги дітям вдома обслугову ...
 • Шановні колеги!
 • 14 жовтня - всесвітній день хоспісів та паліативної допомоги
 • 904. Паліативна допомога на базі КП" Луцька міська дитяча поліклініка".
  17-09-2020, 09:01: IMDB. Паліативна допомога на базі КП" Луцька міська дитяча поліклініка"

  Погода

  » Міжнародний день лікаря

  Панель управления

  Логин
  Пароль